KONST / Litografier / Färglitografi 10212459
*
nr 1021 2459
Färglitografi
Sign Haage, Stadsmotiv, 3/300, -89, motivet: 30 x 29
Följerätt
Utrop:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 februari 2016
kl 19:07:37
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stad stadsmotiv
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49
*
Färglitografi
nr 1021 2459
Färglitografi
Sign Haage, Stadsmotiv, 3/300, -89, motivet: 30 x 29
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 februari 2016 |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stad stadsmotiv
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49